AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR - test

AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR - test

AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR to najświeższa propozycja w dziedzinie obiektywów makro jaką zaserwował nam Nikon. Producent kieruje ten produkt do osób posiadających lustrzanki z matrycami formatu DX, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z makrofotografią i wykorzystać potencjał aparatu. Zapraszam do lektury testu AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR.

Budowa mechaniczna


Obudowa AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Bagnet obiektywu jest metalowy i otoczony uszczelką mającą minimalizować możliwość dostawania się brudu i wilgoci do wnętrza aparatu i tubusu. Jakość wykonania nie wzbudza żadnych zastrzeżeń, ponieważ obiektyw jest zmontowany poprawnie. Wszystkie fragmenty tubusu są idealnie spasowane, i próżno szukać jakichkolwiek luzów czy niestaranności. Podczas ostrzenia AF-S DX Micro NIKKOR 85mm f/3.5G ED VR nie zmienia swoich rozmiarów, a przednia soczewka pozostaje nieruchoma. Dzięki temu obiektyw charakteryzuje się zwartą i kompaktową konstrukcją.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem