AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G - pierwsze zdjęcia testowe

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G - pierwsze zdjęcia testowe

Obiektywy szerokokątne charakteryzujące się dużą światłosiłą to konstrukcje rzadkie i bardzo pożądane przez fotografów. Szerokie ujęcia wykonywane z płytką głębią ostrości i przerysowanym pierwszym planem wyglądają niezwykle efektownie i przyciągają uwagę. Duża światłosiła to także duży komfort fotografowania w słabym oświetleniu. Firma Nikon we wrześniu bieżącego roku zaprezentowała konstrukcję, na którą wielu użytkowników aparatów z bagnetem Nikon F czekało od lat. Przedstawiamy galerię pierwszych zdjęć testowych wykonanych tym właśnie obiektywem: AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G.


Do września bieżącego roku na rynku pokazały się dwa obiektywy o ogniskowej 35 mm i otworze względnym f/1,4: Canon EF 35mm f/1.4 L USM (czytaj test) oraz Sony 35 mm f/1.4 G (czytaj test). Do tego grona dołącza obiektyw systemu Nikon F: AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G. Kompleksowy test obiektywu jest przygotowywany, ale już teraz przedstawiamy niewielką galerię pierwszych zdjęć, jakie powstały z jego użyciem.

Poniżej znajduje się zestaw zdjęć wykonanych przy użyciu obiektywu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G oraz aparatu Nikon D3S. Fotografie były zapisywane w formacie RAW, a następnie wywołane przy użyciu oprogramowania Adobe Photoshop Lightroom 3.2 przy neutralnych ustawieniach.

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem