AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G - test obiektywu

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G - test obiektywu

Obiektywy szerokokątne charakteryzujące się dużą światłosiłą to konstrukcje rzadkie i bardzo pożądane przez fotografów. Szerokie ujęcia wykonywane z płytką głębią ostrości i przerysowanym pierwszym planem wyglądają niezwykle efektownie i przyciągają uwagę. Duża światłosiła to także komfort fotografowania w słabym oświetleniu. Firma Nikon we wrześniu bieżącego roku zaprezentowała konstrukcję, na którą wielu użytkowników aparatów z bagnetem Nikon F czekało od lat. Zapraszamy do lektury testu AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G.Budowa mechaniczna


AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G jest obiektywem zbudowanym solidnie, choć brak metalowego płaszcza obudowy może rozczarować. Pomimo tego jakość wykonania jest bardzo dobra – poszczególne elementy są idealnie dopasowane, a tworzywo, z którego powstaje tubus, nie przywołuje skojarzeń z tanimi, plastikowymi zabawkami. Jedynym elementem metalowym jest bagnet.

AF-S NIKKOR 35mm f/1.4G test obiektyw

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem