Afryka w drodze. Wystawa fotografii Marcina Kydryńskiego

Afryka w drodze. Wystawa fotografii Marcina Kydryńskiego

W Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu nad Wisłą jeszcze tylko dzisiaj można obejrzeć wystawę fotografii Marcina Kydryńskiego pod tytułem: "Afryka w drodze". Zdjęcia pochodzą z jego najnowszej książki "Biel. Notatki z Afryki". Pozycja jest zapisem licznych podróży na ten kontynent odbytych przez autora w ciągu 25 lat. Wystawa odbywa się w ramach 10. Edycji Festiwal Dwa Brzegi.


Wybór z obszernej kolekcji fotografii, jaką zawiera książka Marcina Kydryńskiego "Biel. Notatki z Afryki". Jedna zaledwie historia, ale ogromnie pojemna. Afryka bowiem jest w ciągłym ruchu. Podróżuje, wędruje, wierci się. W każdy możliwy sposób. Są tacy, co wciąż wybierają pieszą wędrówkę. Jedni w poszukiwaniu nowych studni, pastwisk dla swoich stad, deszczu. Inni, jak autor, w poszukiwaniu swojej prawdy o tym kontynencie w czasach wielkiego przełomu. Fotografie z kilkunastu regionów Afryki są intymną opowieścią o istocie podróżowania, a zarazem o istocie człowieczeństwa. Nasz gatunek przecież stamtąd właśnie ruszył w swoją, trwającą do dziś drogę.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem