AirSelfie, czyli kieszonkowy dron na Kickstarterze

AirSelfie, czyli kieszonkowy dron na Kickstarterze

Rynek cywilnych zdalnie sterowanych i automatycznych aparatów latających – czyli mówiąc prościej dronów – rozwija się wyjątkowo dynamicznie. W sprzedaży pojawiają się też coraz śmielsze i ciekawsze konstrukcje, z których wiele jest dziełem niewielkich grupek pasjonatów. Jednym z najciekawszych projektów tego typu jest malutki aparat czyniący wykonywanie selfie jeszcze prostszym, a na pewno też bardziej efektownym. Nowość dostępna jest w chwili obecnej pod postacią prototypów oraz crowfundingowej kampanii, która choć dopiero rozpoczęta, już zdążyła zgromadzić ponad dwukrotnie więcej funduszy, niż potrzebują jej twórcy.


Cokolwiek nie myśleć o crowfundingu jako sposobie gromadzenia środków na realizację różnego rodzaju przedsięwzięć, trzeba przyznać, że wśród kampanii otwieranych w takich serwisach jak Kickstarter znaleźć można projekty naprawdę niebanalne. Świetnym dowodem na to jest AirSelfie – malutki, kieszonkowy czterowinikowy dron niewiele większy od smartfona, który służy wykonywaniu zdjęć typu selfie z powietrza i lata na maksymalnym pułapie 20 metrów. Choć jak można sądzić po założeniach konstrukcji, wykorzystywany będzie na dystansach znacznie mniejszych.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem