25 stycznia 2018, 15:00
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2038 razy

Akademia Nikon-NOOR w Polsce

Akademia Nikon-NOOR w Polsce

NOOR, Fundacja NOOR oraz Nikon Europe mają przyjemność ogłosić Masterclass Nikon-NOOR Academy na rok 2018. Akademia Nikon-NOOR rozpocznie serię mistrzowskich zajęć wiosną. Warsztaty odbędą się w trzech europejskich krajach, wśród których znalazła się również Polska.

Podczas każdego z 4 dni zajęć, 15 uczestników będzie wspólnie pracować z 3 fotografami NOOR, którzy wcielą się w rolę nauczycieli. Razem będą dzielić się doświadczeniami, pracować nad własnymi portfolio, doskonalić sztukę fotoedycji i uczyć się jak stworzyć historie o większej sile wyrazu.

[kn_free]

Warsztaty Nikon-NOOR odbędą się w Warszawie, Sztokholmie i Brukseli. Polska edycja zajęć zostanie poprowadzona przez Ninę Berman, Tanya Habjouqa i Sebastiana Liste i potrwa od 26 lutego do 1 marca br.

Celem NOOR i Fundacji NOOR jest zachęcanie młodych, aspirujących fotografów i fotoreporterów do rozwijania swojej pasji, wiedzy oraz fotograficznych umiejętności. Zajęcia Masterclass w ramach Akademii Nikon-NOOR są oferowane bez żadnych opłat dzięki stałemu wsparciu Nikon Europe.

[kn_advert]

Aby zgłosić się na zajęcia należy aplikować za pomocą linku: http://bit.ly/2mn5cz1 poprzez dostępny na stronie formularz.

Pełny program Akademii Nikon-NOOR 2018:

Polska

Szwecja

Belgia

Więcej informacji: education@noorimages.com

 

fot. Nina Berman
 
fot. Sebastian Liste
 
fot. Tanya Habjouqa


www.swiatobrazu.pl