Akcesoria Olympus Pen E-P1

Akcesoria Olympus Pen E-P1

Nowy aparat, który został dziś zaprezentowany przez Olympusa to nowa stylistyka i zupełnie nowy segment produktów w ofercie tego producenta. Pen E-P1 wymaga więc nowych akcesoriów, o które przyszli nabywcy nie muszą się martwić, ponieważ Olympus przedstawił ich szeroką gamę.


Mamy do dyspozycji zarówno skórzane pokrowce jaki i paski, które idealnie komponują się z wyglądem E-P1 i nowych obiektywów. Osoby potrzebujące lekkiej i kompaktowej lampy błyskowej będą mogły skorzystać z flesza noszącejgo nazwę FL-14. Osobom przywiązanym do swoich starych, analogowych aparatów Pen, firma proponuje wizjer optyczny, który jest dedykowany obiektywowi M.ZUIKO DIGITAL 17mm 1:2.8 Pancake.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem