Akt Łukasza Gurdaka zdobywa nagrodę w konkursie Prix de la Photographie Paris 2018

Akt Łukasza Gurdaka zdobywa nagrodę w konkursie Prix de la Photographie Paris 2018

Akt Łukasza Gurdaka zdobył 3 miejsce w kategorii Fotografia profesjonalna / Fotografia Artystyczna / Akt w prestiżowym, międzynarodowym konkursie fotograficznym PX3 - Prix de la Photographie Paris 2018. Nagrodzona fotografia nosi tytuł „Brook’s nymph”, a jej autor opowiedział redakcji SwiatObrazu.pl historię jej powstania.


Był bardzo chłodny, deszczowy, czerwcowy dzień. Około południa dotarliśmy nad brzeg Wisłoka w okolicach Rudawki Rymanowskiej. Stan wody był wysoki, silny prąd sprawiał że woda potwornie się kotłowała. Udało nam się jednak znaleźć na tyle płytkie miejsce, żeby modelka mogła się położyć w wodzie. Prąd był jednak tak silny że konieczne było dla komfortu i bezpieczeństwa modelki aby asystująca nam przy sesji osoba przytrzymała jej nogi (tak aby modelka mogła skupić się na pozowaniu a nie na myśleniu czy aby nie "odpłynie"). Po krótkiej chwili udało się nam uchwycić to "najlepsze ujęcie".

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem