Akt Męski - konkurs rozstrzygnięty

Akt Męski - konkurs rozstrzygnięty

Pierwsza część Wielkiego Konkursu Fotograficznego organizowanego przez portal ŚwiatObrazu.pl i Warszawską Szkołę Reklamy, którego tematem był Akt męski została rozstrzygnięta.


Jury w składzie: Anna Cymer (krytyk fotografii, ŚwiatObrazu), Agnieszka Gniotek (krytyk, kurator, Warszawska Szkoła Reklamy), Sylwia Kowalczyk (fotograf, kurator, Krakowska Akademia Fotografii), Monika Kozień-Świca (krytyk fotografii, kurator, Muzeum Historii Fotografii w Krakowie) i Oiko Petersen (fotograf, Warszawska Szkoła Reklamy) postanowiło przyznać następujące nagrody:

Grand Prix - za zdjęcie „Kowadło” autorstwa  Artura Mostowskiego
Nagrodą jest uczestnictwo w kursie „Człowiek w obiektywie” realizowanym w Warszawie przez Warszawska Szkołę Reklamy lub warsztatach mistrzowskich z Jackiem Porembą realizowanych w Krakowie przez Krakowską Akademię Fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem