Aktualizacja firmware dla aparatu Panasonic LUMIX DMC-GH4 oraz dwóch obiektywów

Aktualizacja firmware dla aparatu Panasonic LUMIX DMC-GH4 oraz dwóch obiektywów

Zgodnie z zapowiedziami firma Panasonic opublikowała właśnie serię poprawek oprogramowania wewnętrznego dla kilku modeli swoich aparatów bezlusterkowych i obiektywów. Oprócz najważniejszego pakietu zmian, dotyczących opisywanego już w naszym serwisie modelu Panasonic LUMIX DMC-GH5, aktualizacji doczekały się też aparat Panasonic DMC-GH5 oraz obiektywy Panasonic Lumix G Macro 30mm f/2.8 ASPH Mega OIS i Panasonic Leica DG Nocticron 42.5mm f/1.2 ASPH Power OIS.


W cieniu dużej aktualizacji oprogramowania wewnętrznego dla aparatu Panasonic DMC-GH5 producent opublikował też mniejszą "łatkę" dla modelu DMC-GH4. Z tego powodu może ona przejść praktycznie niezauważona, ale użytkownicy tego aparatu powinni się nią zainteresować. Jest to bowiem tzw. hotfix, czyli aktualizacja błędów dostrzeżonych w pracy aparatu. Poprawki firmware doczekały się również dwa modele obiektywów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem