AKVIS Enhancer w wersji 10.0

AKVIS Enhancer w wersji 10.0

Firma AKVIS Software udostępniła aktualizację w wersji 10.0 dla aplikacji AKVIS Enhancer. Program ten pozwala między innymi wydobyć detale z miejsc niedoświetlonych lub prześwietlonych, składać HDR, bezstratne powiększać rozdzielczość zdjęć.


Zaktualizowana wersja AKVIS Enhancer wprowadza nowy tryb - Smart Correction Mode, który pozwala skorygować tony w jasnych i ciemnych partach obrazu dla każdego, wybranego koloru. Nowy tryb jest dostępny zarówno jako plug-in - jak i samodzielna aplikacja. Jako wtyczka kompatybilna jest z programami takim jak Adobe Photoshop, Photoshop Elements, Corel Paint Shop Pro Photo, Photo-Paint, PhotoImpact. Oprócz tego program umożliwia odzyskiwanie detali z prześwietlonych lub niedoświetlonych partii zdjęcia, z obszarów nieostrości, łączenie plików jako HDR oraz bezstratne powiększać rozdzielczość zdjęć.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem