Album Metamorphosis - obraz, słowo, dźwięk

Album Metamorphosis - obraz, słowo, dźwięk

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu wydało niedawno imponujący album, w którym znalazły się fotografie Macieja Fiszera. Fotograf od lat zafascynowany jest przyrodą Puszczy Noteckiej i jej poświęcone jest to wydawnictwo.


„Dopiero unosząc się nad Ziemią widzę, jak mała jest i krucha, i jak trzeba ją kochać, co z początku wydaje się bezmiarem, po osiągnięciu pewnego pułapu staje się ziarnkiem pisaku. Puszcza jest wyspą na tym ziarnku” – od tych słów rozpoczyna się fotograficzna podróż przez Puszczę Notecką, którą w albumie „Metamprphosis” proponuje czytelnikom Maciej Fiszer. Wspomagają go w tym słowo i dźwięk. Zdjęcia przeplecione są bowiem poetyckimi frazami, napisanymi przez Martę Stawską-Puchalską, a wydawnictwu towarzyszy też nagrana przez Tomasza Ogrodowczyka płyta z nagranymi autentycznymi odgłosami polskiej puszczy.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem