Polak fotografem na ślubie księcia Harry'ego i Meghan. Prezentujemy pierwsze oficjalne ślubne zdjęcia

Polak fotografem na ślubie księcia Harry'ego i Meghan. Prezentujemy pierwsze oficjalne ślubne zdjęcia

Alexi Lubomirski - syn polskiego arystokraty Władysława Lubomirskiego i Peruwianki był oficjalnym fotografem ślubnym księcia Harry’ego i Meghan Markle. Nazwisko fotografa kojarzy zapewne większość naszych Czytelników - świetnie sprawdza się jako portrecista gwiazd i celebrytów. Często prezentujemy jego sesje, zwracając uwagę na różnorodność stylistyczną i koncepcyjną - bez względu na zleceniodawcę i modelkę możemy zawsze liczyć na niebanalne podejście do postawionego przed nim zadania.


W oficjalnym oświadczeniu Zamku Windsor, czytaliśmy:  Książę Harry i panna Meghan Markle zdecydowali, że Alexi Lubomirski będzie ich oficjalnym fotografem na ślubie w sobotę 19 maja. Pan Lubomirski będzie robił zdjęcia na zamku Windsor oraz w kaplicy świętego Jerzego. A w odpowiedzi fotografa:  Czuję się niesamowicie uhonorowany i podekscytowany, że będę mógł fotografować tę historyczną chwilę. Robiłem zdjęcia zaręczynowe panny Markle i księcia Harry’ego i jest dla mnie wielką radością fakt, że znów będę świadkiem kolejnego cudownego rozdziału w ich miłosnej historii.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem