Alexi Lubomirski fotografuje Jennifer Aniston

Alexi Lubomirski fotografuje Jennifer Aniston

Główną bohaterką wakacyjnego wydania magazynu Harper’s Bazaar jest 50-letnia aktorka, Jennifer Aniston, którą trzy lata wcześniej Magazyn People ogłosił najpiękniejszą kobietą świata 2016 roku. Autorem zdjęć jest Alexi Lubomirski.


Nieraz pisaliśmy o fotografie o polskich korzeniach Alexim Lubomirskim, którego portrety zdobią okładki najlepszych magazynów i kampanie reklamowe. Dodatkowo fotograf chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem (np. jak budować portfolio, czy jak zdobyć zaufanie modeli). Nie jest też obojętny na zjawisko promowania wyłącznie młodych, białych i chudych modelek.
 
W jednym z ostatnich wystąpień mówił o swoim zaangażowaniu w ochronę środowiska: "Podzieliłem się kiedyś moimi wątpliwościami z żoną: "Jak możemy pracować w tej branży, jeśli nasze przekonania są tak odległe od tego, co nas otacza? Żona, która jest na szczęście o wiele bardziej inteligentna ode mnie, powiedziała: Jesteś dobry w tym, co robisz. Nie zeskakuj z łodzi tylko dlatego, że nie podoba ci się, dokąd zmierza. Pozostań na łodzi i rób wszystko co w Twojej mocy, aby zmienić jej kierunek"
 
Zmiana to zobowiązanie, więc Alexi Lubomirski zdeklarował - i przekonuje też innych – żeby na fotografiach mody nie pokazywać futer, skór, piór oraz innych produktów pochodzenia zwierzęcego, czy nawet samych egzotycznych zwierząt. "Zdałem sobie sprawę, że w mojej pracy mogę kontrolować ten aspekt zdjęć. Jestem kreatywny. Każda twórcza decyzja, którą podejmujemy, ma ogromną moc. Masz wybór - a co za tym idzie, też ogromną odpowiedzialność. Masz moc, by też czasami odmawiać. Poza obietnicą, chcę zrobić wszytko aby projektanci, fotografowie i redaktorzy zrezygnowali z wykorzystania produktów zwierzęcych na rynku mody" – mówi fotograf.
 
Czekając na zmiany na rynku mody, prezentujemy najnowszą sesję fotografa z Jennifer Aniston.
 

Jennifer Aniston fotografuje Alexi Lubomirski

 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem