Amazon Kindle Fire, czyli tania alternatywa dla iPada

Amazon Kindle Fire, czyli tania alternatywa dla iPada

Zwykle o tabletach nie piszemy, ale o Amazon Kindle Fire warto wspomnieć. Choćby dlatego, że za relatywnie niewielkie pieniądze (200 dolarów) otrzymujemy 7-calowy ekran z matrycą IPS i osiem gigabajtów pamięci wewnętrznej.


iPad jest fajny, ale kosztuje krocie. iPad 2 jest jeszcze fajniejszy, choć płacić za niego trzeba jeszcze więcej niż za poprzednika. Pozostałe dostępne na rynku tablety są swego rodzaju półśrodkami w zastosowaniach fotograficznych. Wyjątkiem byłby tu Galaxy Tab, wyposażony w ekran Super AMOLED (lub Super AMOLED Plus), stanowiący jak do tej pory jedną z niewielu sensownych alternatyw dla produktu Apple'a. Dzisiaj do tego grona dołącza Amazon Kindle Fire, czyli urządzenie zdecydowanie najtańsze spośród wyżej wymienionych, a jednocześnie dysponujące świetną specyfikacją techniczną.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem