Więcej ludzi wylądowało na Księżycu niż fotografowało niedźwiedzie polarne tak jak Amos Nachoum

Więcej ludzi wylądowało na Księżycu niż fotografowało niedźwiedzie polarne tak jak Amos Nachoum

Amos Nachoum to jeden z najwybitniejszych fotografów przyrody, który poza chwytaniem świetnych kadrów zajmuje się również promowaniem dbania o środowisko naturalne. Zasłynął swoim zaangażowaniem w pracę i poświęceniu się dla dobra przyrody oraz pokazania jej z bliska. Uprawiał swobodne nurkowanie na otwartym oceanie z niedźwiedziami polarnymi, rekinami białymi czy orkami. Ponad 35-letnie doświadczenie przyniosło szereg zdumiewających obrazów i nagród w uznanych konkursach.


Amos Nachoum - wybitny fotograf przyrody

Fotografie Amosa Nachouma odzwierciedlają szacunek i współczucie dla zagrożonych gatunków dzikich zwierząt. Jego bliska więź z oceanem zrodziła się w dosyć przewrotny sposób, gdy omal w dzieciństwie się nie utopił. Fotograf ten potrafi zbliżyć się do natury tak, że widz może znaleźć się w samym centrum wydarzeń. Buduje wrażenie wkroczenia do intymnego świata fauny, co pozwala na stworzenie z nimi bliższej więzi. Skutkuje to nie tylko zintensyfikowaniem wrażeń podczas oglądania jego fotografii, ale również służy sprawie, o którą walczy, czyli uczulaniu ludzi na dbanie o zwierzęta i ich środowiska. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem