Annie Leibovitz poleca sprzęt fotograficzny. Jaki?

Annie Leibovitz poleca sprzęt fotograficzny. Jaki?

Annie Leibovitz pojawiła się ostatnio w telewizji NBC, gdzie miała odpowiedzieć na pytanie, jaki aparat poleciłaby swoim przyjaciołom. Jak myślicie, cyfrówkę której firmy wskazała?


Firmy Apple. Annie Leibovitz na co dzień, jeśli można tak powiedzieć, używa iPhone'a i poleca go również swoim znajomym, jako narzędzie świetnie nadające się do zwykłego pstrykania zdjęć. Autorka ostatniego zdjęcia Johna Lennona, portretu Demi Moore w ciąży czy fotografii Królowej Elżbiety, wyciągając z kieszeni swojego iPhone'a stwierdziła, iż to jest właśnie "codziennego użytku aparat naszych czasów". W chwilę później Leibovitz zrobiła zdjęcie prowadzącego program, Briana Williamsa, i - co ciekawe - w kadrze pojawia się palec fotografki. Jest to oczywiście zwykłe przeoczenie, a wykonana fotografia żadnego wielkiego znaczenia nie miała, ale ironia pozostaje ironią.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem