Annie Leibovitz sfotografowała Papieża Franciszka. Zobacz fotografkę przy pracy

Annie Leibovitz sfotografowała Papieża Franciszka. Zobacz fotografkę przy pracy

Od kliku dekad przed obiektywem Annie Leibovitz regularnie stają najbardziej wpływowe i potężne osobistości współczesnego świata. Ostatnio słynna portrecistka sfotografowała Papieża Franciszka, podczas spotkania z dziećmi w Watykanie. Co ciekawe nie były to ujęcia wykonane ze sztabem asystentów, we w pełni kontrolowanym środowisku studia fotograficznego. Leibovitz wcieliła się w fotoreporterkę. Czekając na finalne fotografie możemy zobaczyć zdjęcia Stefano Costantiono, który uchwycił fotografkę przy pracy.


Tworząc portrety Annie Leibovitz stara się wyjść poza samą fotografię ludzkiej twarzy. W swoich pracach zadaje pytania: Co sprawia że ta osoba jest sławna. Nie czeka na decydujący moment jak Catier-Bresson. Stara się wyobrazić sobie, jak powinno wyglądać zdjęcie, a następnie konsekwentnie dąży do realizacji swojej wizji. Leibovitz projektuje zdjęcie zamiast chwytać je w biegu.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem