17 lipca 2017, 14:19
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 1295 razy

Aparat fotograficzny w praktyce oraz Filmowanie aparatem i edycja wideo - dziś rozpoczynamy nowe edycje e-kursów

Aparat fotograficzny w praktyce oraz Filmowanie aparatem i edycja wideo - dziś rozpoczynamy nowe edycje e-kursów

17 lipca rozpoczynają się dwie nowe edycje e-kursów: Aparat fotograficzny w praktyce oraz Filmowanie aparatem i edycja wideo. W fotografii i w filmie, jak w przypadku każdego innego rzemiosła i sztuki – ćwiczenie czyni mistrza. Istnieje anegdota o tym, jak do pokoju hotelowego sławnego skrzypka Jascy Heifitza, koncertującego (pomimo ukończenia 80 lat), wszedł dziennikarz. Gdy zobaczył, że Heifit ćwiczy, zapytał dlaczego jeden z najwspanialszych skrzypków świata po pól wieku koncertowania wciąż musi ćwiczyć i usłyszał odpowiedź mistrza, że gdyby nie ćwiczył codziennie, już po kliku dniach przerwy usłyszałby różnicę. Zapraszamy Was na prowadzącą do wielkości drogę ciągłego rozwoju i samodoskonalenia pasji fotografowania i filmowania.

17 lipca 2017 r. Aparat fotograficzny w praktyce

 

Aby stworzyć fascynujące zdjęcie, potrzebujesz określonych narzędzi i wiedzy o tym, jak z nich efektywnie korzystać. Nowoczesny aparat fotograficzny z wymienną optyką - zarówno lustrzanka cyfrowa jak i bezlusterkowiec – kryje w sobie wiele tajemnic czekających na odkrycie, a instrukcja obsługi nie zawsze to ułatwia. Dodatkowo - sama znajomość możliwości technicznych aparatu nie jest wystarczająca. Konieczne jest nabycie odpowiednich nawyków, wprawa w posługiwaniu się nastawami, umiejętność definiowania ustawień własnych i zapamiętywania ich w systemie. /span>

Cena: 79,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

 

 

17 lipca 2017 r. Filmowanie aparatem i edycja wideo

 

Na przestrzeni ostatnich lat filmowanie aparatami fotograficznymi przeszło znaczną ewolucję. Funkcja, która kiedyś była tak naprawdę tylko dodatkiem do aparatów kompaktowych i nie występowała w "poważnych i prawdziwych" aparatach cyfrowych rozwinęła się i trafiła do lustrzanek. Okazało się wówczas, że filmowanie aparatem fotograficznym ma pewne zalety, których kamery wideo i filmowe nie są w stanie zaoferować bez zainwestowania naprawdę poważnych kwot pieniędzy.

Cena: 129,00 zł   Szczegółowy program   Dołącz do uczestników

 www.swiatobrazu.pl