Aparat w kształcie kierownicy rajdowej

Aparat w kształcie kierownicy rajdowej

Zgłoszenia patentowe różnych producentów to naprawdę ciekawe źródło wiedzy o oryginalnych pomysłach - To także sposobność, aby śledzić możliwe kierunki rozwoju sprzętu w przyszłości. Wśród tych pomysłów znajdują się również takie, które wydają się nieco szalone, ale równocześnie całkiem interesujące. Do takich z pewnością należy bezlusterkowiec Canona z bardzo oryginalnym gripem.


Oryginalny aparat Canona, który wygląda jak kierownica

Pomysł zakłada takie zaprojektowanie gripu, aby zdecydowanie ułatwić chwytanie aparatu i zwiększyć komfort pracy użytkownika. Rozwiązanie ma ułatwić fotografowanie i filmowanie w orientacji pionowej oraz poziomej. Konstrukcja tego gripu przypominałaby kierownicę. Taki patent miałyby według Canona zmniejszać ryzyko upuszczenia aparatu w trakcie zmiany jego orientacji z portretowej na krajobrazową (i na odwrót).

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem