Aparat fotograficzny dla najmłodszych

Aparat fotograficzny dla najmłodszych

W ofercie firmy VTech znajduje się aparat fotograficzny Kidizoom. To cyfrowy kompakt o ciekawym designie przeznaczony dla dzieci. Posiada matrycę o rozdzielczości 3 megapikseli umożliwiając zapis zdjęć w rozmiarach VGA (640 x 480 pikseli). Obiektyw pozwala na dwu krotne przybliżenie. Oprócz tego urządzenie bogate jest w przeróżne funkcje, które pozwalają na dodawanie ramki, przekształcanie zdjęć w układanki i tym podobne.


Nawet beztroski świat dzieci pochłonięty został najnowszymi rozwiązaniami techniki. Wśród przeróżnych zabawek znaleźliśmy aparat fotograficzny. Kidizoom to coś więcej niż aparat cyfrowy - umożliwia również nagrywanie filmów wideo z dźwiękiem i granie w różne gry. Producent zapewnia, że zainstalowane elementy rozrywkowe pomagają rozwijać kluczowe umiejętności takie jak rozwiązywanie problemów, natomiast możliwość wykonywania zdjęć i ich edycji w aparacie na pewno rozbudzi w dzieciach kreatywność.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem