Aplikacje z rodziny Affinity nareszcie dostępne pod Windows

Aplikacje z rodziny Affinity nareszcie dostępne pod Windows

Oferta aplikacji dla fotografów i projektantów grafiki rastrowej i wektorowej pracujących pod systemami z rodziny Windows powiększyła się właśnie o zupełnie nowe narzędzia. Znane i lubiane przez użytkowników komputerów Mac programy z Affinity Photo i Affinity Designer trafiają w końcu na komputery PC.


Affinity Photo firmy Serif jest postrzegany obecnie jako główny konkurent produktów firmy Adobe na polu obróbki i zarządzania zdjęciami. Jego główną zaletą – w odróżnieniu od Photoshopa CC i Lightrooma – jest tradycyjny system licencjonowania, bez konieczności opłacania regularnego abonamentu. Ale to nie wszystko. Affinity Photo oferuje użytkownikowi kompleksowy zestaw narzędzi edycyjnych, taki jak konwerter RAW, narzędzia retuszerskie, mechanizmy masek, kanałów i warstw, a także inne opcje znane do tej pory z najbardziej zaawansowanych aplikacji. Umożliwia również bezproblemowe korygowanie wad sprzętowych zdjęć, takich jak aberracje chromatyczne, winietowanie, czy szumy.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem