Apple Aperture 3

Apple Aperture 3

W Apple Aperture 3 wprowadzono ponad 200 poprawek i zmian. Do tych najważniejszych zaliczyć można zdolność programu do wykrywania twarzy na zdjęciach (Faces), wprowadzenie oddzielnej opcji dla geotagowania (Places). Dodano też nowe pędzle.


Ponadto w Apple Aperture 3 na nowo opracowano tryb pokazu slajdów. Teraz będzie można, oprócz zdjęć, dodać też różne pliki multimedialne - muzykę, filmy w HD czy tekst. Tryb Faces może być niektórym z Was znany z iPhoto '09 - to tam pojawiła się możliwość "programowej" identyfikacji twarzy. Podobnie z Places. Aperture 3 odczyta dane pochodzące z aparatów z modułem GPS. Jeśli takowego nie posiadacie, to zawsze odpowiednie współrzędne można wprowadzić ręcznie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem