Apple Aperture 2

Apple Aperture 2

Firma Adobe zaprezentowała drugą wersję swojego oprogramowania przeznaczonego dla cyfrowych fotografów. W porównaniu do wersji pierwszej, wydanej w roku 2006 w wersji drugiej znalazło się bardzo wiele zmian i ulepszeń.

   


W Apple Aperture 2 znajdziemy, aż 100 modyfikacji dzięki czemu wersja druga stała się szybsza, łatwiejsza w użyciu i bardziej potężna. Zmianie uległ interfejs użytkownika oraz zaimplementowany został nowy algorytm odpowiedzialny za przetwarzanie plików RAW oraz wiele innych innych funkcji. Szczegółowo o wszystkich zmianach możemy przeczytać na stronie programu Aperture. Apple Aperture jest jedynym z największym konkurentem programu  Lightrooma, cyfrowej ciemni Adobe. Apple Aperture 2 będzie kosztował 199 dolarów, zaś posiadacze wersji pierwszej będą mogli pobrać upgrade w cenie 99 dolarów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem