Arabesque, Attitude, Pas de poisson czyli taneczna rewolucja: Steven Meisel dla Valentino

Arabesque, Attitude, Pas de poisson czyli taneczna rewolucja: Steven Meisel dla Valentino

W najnowszej sesji reklamowej Valentino pozy taneczne znajdują się w centrum uwagi. Jamie Bochert, Julia Nobis, Karen Elson i Katlin Aas pod dyktando Stevena Meisela tworzą piękną choreografię, przywodzącą natychmiast na myśl dużo starsze niż dzisiejsze czasy. Meisel po raz kolejny udowadnia, że dobrze się czuje we wszystkich stylach. Jego sesje prezentowaliśmy wielokrotnie, i każdy zainteresowany twórczością fotografa znajdzie na naszych łamach mnóstwo materiałów.


Sylwetka

Steven Meisel urodził się w roku 1954 i od zawsze interesował się modą. Pasją małego Stevena było przerysowywanie z żurnali sylwetek sławnych kobiet owych czasów; fascynowały go Catherine Deneuve i Charlotte Rampling, Veruschka i Twiggy. Logiczną kontynuacją jego zainteresowań były studia w nowojorskiej High School of Art and Design oraz w Parsons School of Design, gdzie zdobywał szlify ilustratora mody.

Reklama


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem