Asus O!Play Mini - uniwersalny odtwarzacz multimedialny

Asus O!Play Mini - uniwersalny odtwarzacz multimedialny

Niewielki Asus O!Play Mini zmieni nasze cztery ściany w centrum multimedialne. Urządzenie jest w stanie odtwarzać filmy w jakości Full HD 1080p oraz dźwięk zgodny ze standardem Dolby 7.1.


Asus O!Play Mini waży jedynie 175 gramów, a bez problemu poradzi sobie z plikami wideo nagranymi w jakości Full HD 1920 x 1080. Odczyta je z różnych nośników - możemy posłużyć się pendrive'em czy dyskiem zewnętrznym (na USB 2.0), ale także kartami pamięci (SD, MMC, Memory Stick i xD) dzięki wbudowanemu czytnikowi. Jeśli chodzi o zgodność z formatami multimedialnymi, producent wymienia takie rozszerzenia, jak - przykładowo - MKV, MTS, OGG, FLAC, wspomina również o możliwości odczytywania napisów RighTxT. Cena nie została jeszcze podana, powinna jednak wynieść około stu dolarów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem