Asystent fotografa - kim jest naprawdę?

Asystent fotografa - kim jest naprawdę?

Znam kilku świetnych asystentów. Znają się bardzo dobrze na sprzęcie, potrafią przewidywać problemy techniczne, ale także są wsparciem dla fotografa. To duża sztuka umiejętnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Dlaczego jest ich tak niewielu? Pewnie dlatego, że zbyt szybko większość osób dochodzi do wniosku, że zna się na sztuce fotografowania...


Prawdopodobnie wielu adeptów fotografii zbyt szybko dochodzi do wniosku, że ich warsztat jest doskonały i zawiesza dalszy rozwój. Problemem jest też to, że tylko nieliczni asystenci traktują swoją pracę jako zawód. Dla większości to tylko okazja do podglądania pracy zawodowych fotografów. Umiejętności techniczne to jedna z najważniejszych cech dobrego asystenta. Jednak nie jedyna!


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem