Urzekające portrety inspirowane delikatnością motylich skrzydeł

Urzekające portrety inspirowane delikatnością motylich skrzydeł

Fares Micue ma niebywały talent do tworzenia subtelnych i delikatnych autoportretów, które jednocześnie są w stanie emanować energią oraz siłą. Hiszpańska fotografka skrywa na zdjęciach swoją twarz, a zamiast niej skupia uwagę na organicznych elementach otaczających jej ciało. Niezależnie od tego czy fotografie są wzbogacone ptakami origami, czy żółto-czerwonymi gałązkami przypominającymi płomienie, naturalne dodatki płynnie łączą się z bohaterką zdjęć.


Fotografka-modelka znakomicie wpasowuje się w inspirowane naturą elementy wzbogacające zdjęcia. Wygina swoje ciało i wybiera takie pozycje, które umożliwiają dokładne wkomponowanie się w rekwizyty. Dzięki temu jej autoportrety są bardzo wciągające. Jak podkreśla fotografka od początku wybuchu pandemii COVID-19 jest bardziej skłonna do autorefleksji i do tego samego nakłania widzów oglądających jej fotografie. "Musimy wytrenować nasze umysły, aby zawsze szukały jasnej strony i znajdowały nadzieję nawet wśród spustoszenia" dzieli się swoimi motywacjami twórczymi Fares Micue.
 
Autoportrety tej fotografii znakomicie łączą wyjątkową estetykę z wartością emocjonalną. Fotografka sprawnie posługuje się barwami, nadając zdjęciom dodatkowy ładunek. Jej przekaz zawarty jest w pojedynczych kadrach, ale tak ograniczona forma nie przeszkodziła w prowadzeniu wielowątkowych opowieści. Poniżej znajdziesz zrealizowane przez Fares Micue autoportrety. 

Autoportrety wykorzystujące moc natury i sztuki

autoportret


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem