Bajkowe zdjęcia z podróży. Manipulacja cyfrowa, która porwała milionową publiczność

Bajkowe zdjęcia z podróży. Manipulacja cyfrowa, która porwała milionową publiczność

Artysta, podróżnik i fotograf Robert Jahns w niezwykły sposób łączy rzeczywistość i fantazję w swoim niesamowitym portfolio sztuki cyfrowej. Jego starannie wykonane kompozycje zgromadziły ponad milion fanów. Każdy urzekający obraz jest jak sen, często zawierający znajome zabytki z całego świata, ale z bajkowym akcentem. Od kajakarstwa po zachód słońca i ściganie spadających gwiazd nad pustynią, Jahns wstrzykuje odrobinę magii w naturalne krajobrazy, w każdym ze swoich dzieł.


Wierząc, że emocja jest najważniejszym aspektem jego twórczości, Jahns chce wywołać u widza takie same odczucia, jakie sam przeżywał podczas fotografowania poszczególnych scen. " Obraz musi sprawić, że coś poczujesz. Obraz musi opowiedzieć jakąś historię. Chcę sprawić, byś poczuł to samo co ja w momencie fotografowania". Oprócz korzystania z własnych fotografii wykonanych podczas licznych podróży, Jahns współpracuje z innymi fotografami z całego świata, by w swoim  studio, w cyfrowej ciemni łączyć zdjęcia w nieziemskie sceny.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem