Bamboo Minis - kolejne aplikacje

Bamboo Minis - kolejne aplikacje

Wielu osobom tablety kojarzą się głównie z profesjonalnymi narzędziami przeznaczonymi dla specjalistów - grafików komputerowych. Wacom stara się zerwać z tym stereotypem. Rodzina Bamboo, skierowana do zwykłych i nieprofesjonalnych użytkowników, pokazuje, że może to być normalne i naturalne narzędzie pracy, spisujące się lepiej od popularnej myszki. Wygodę obsługi i możliwości mają zwiększyć aplikacje Minis, udostępniane wszystkim użytkownikom tabletów z tej serii.


O pięciu zapowiadanych aplikacjach z serii Bamboo Minis pisaliśmy już prawie dwa miesiące temu (w artykule Bamboo. Tablety nie tylko do rysowania). Wacom informuje dzisiaj o kolejnych dwóch miniprogramach: jednym z nich jest już dostępna Mona Lisa, prosty edytor graficzny dodający śmieszne efekty do obrazów, drugim, Free the Bird – gra logiczna.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem