Barokowa Lavazza na 2008 rok

Barokowa Lavazza na 2008 rok

Nowy Rok za pasem, więc producenci kalendarzy znów mają pełne ręce roboty. A ci, dla których kalendarz jest dziełem sztuki, zaczynają wypuszczać pierwsze plotki na temat nowego produktu. W tym gronie prym wiodą Pirelli i Lavazza.


Kalendarz – to przedmiot przydatny, praktyczny, który służy rok, po czym trafia na śmietnik. Tak myśli większość ludzi – zarówno tych, którzy kalendarzy używają, jak i tych, którzy je produkują. Są jednak wyjątki. Do tych najbardziej oczywistych, znanych i głośnych wielbicieli kalendarza jako czegoś wyjątkowego, należą firmy Pirelli i Lavazza.
Pirelli od 1964 roku (z przerwą w 1967 i 1975-1983), co roku wydaje zestaw 12 kart, na których prezentują się piękne, najczęściej rozebrane panie (rzadko zdarza się wyjątek od tej reguły), sfotografowane przez znanych i modnych fotografów. Bo dla autora zdjęć zaproszenie do współpracy z Pirellim jest dowodem na to, że w komercyjnym świecie ma już swoje miejsce.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem