Bartosz Dybowski: "Uprawiam fotografię krajobrazową"

Bartosz Dybowski: "Uprawiam fotografię krajobrazową"

"Mam swoje miejsca, które mnie zauroczyły i wracam w nie wielokrotnie. Z wyprzedzeniem planuję gdzie chcę być, o jakiej porze roku, dnia oraz co ma znaleźć się na moich zdjęciach. Chociaż czasami pogoda te plany weryfikuje, zawsze pokornie zdaję się na jej łaskę. A bywa często bardzo łaskawa..." Z Bartoszem Dybowskim rozmawiał redaktor serwisu SwiatObrazu.pl - Tomasz Wojciuk.

Strona 1


Tomasz Wojciuk: Twoje zdjęcia mają niesamowitą kolorystykę, są wręcz cukierkowe. Prawdę mówiąc wyglądają trochę jak pocztówki...
Bartosz Dybowski: Tak, niektórzy nawet mówią, że uprawiam fotografię „pocztówkową” (śmiech). Ale to określenie, choć zabawne, nie jest adekwatne do tego, czym się zajmuję. Zdecydowanie bardziej wolę nazywać swoją fotografię po prostu krajobrazową.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem