Baśniowe fotografie Joanny Czogały

Baśniowe fotografie Joanny Czogały

Joanna Czogała jest specjalistką od kreowania w fotografii sennych, baśniowych i tajemniczych światów, czasem też zanurza się z aparatem pod wodę. Jej zdjęcia pozwalają przenieść się w świat wyobraźni i zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości. Skąd bierze pomysły na kolejne kadry, w jaki sposób wykonuje zdjęcie – opowiada sama Autorka.


Jako dziecko biegałam z aparatem w dłoniach, niejednokrotnie niesprawnym, udając, że fotografuję otaczający mnie świat... W tych chwilach zawsze towarzyszył mi uśmiech. Tak jest do dnia dzisiejszego. Aparat towarzyszy mi na każdym kroku, jeśli nie mam możliwości zabrać ze sobą całego osprzętu, w torebce zawsze znajdzie się miejsce na coś mniejszego. Obecnie zagościł w niej Olympus XZ-1. Wraz z upływem lat zmienia się moje patrzenie na fotografię, może ma to również związek z moją pracą, z widokiem cierpienia na co dzień... jestem pielęgniarką, pracuję w zawodzie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem