Beczka śmiechu! Zobacz finalistów tegorocznej edycji Comedy Wildlife Photography Awards

Beczka śmiechu! Zobacz finalistów tegorocznej edycji Comedy Wildlife Photography Awards

Już od trzech lat ogólnoświatowy konkurs na najzabawniejsze zdjęcia dzikich zwierząt rozwesela nam drugą połowę roku. To inicjatywa stworzona w celu zwiększenia ludzkiej świadomości w zakresie ochrony zagrożonych gatunków zwierząt, ale jednocześnie pomyślana tak, aby osiągnąć ten cel w jak największym oderwaniu od śmiertelnej powagi. Dlatego też, jeżeli chcecie się trochę pośmiać, to macie ku temu ponownie okazję: jury konkursu Comedy Wildlife Photography Awards opublikowało właśnie listę finalistów tegorocznej edycji.


Jak by nie patrzeć, w konkursie Comedy Wildlife Photography Awards rządzi dystans do wszystkiego: do świata, uczestników, organizatorów... Aby się o tym przekonać, wystarczy lektura regulaminu, który – jak rzadko kiedy – warto przeczytać. Główny organizator Paul Joynson-Hicks naprawdę postarał się, aby śmieszne były tu nie tylko zdjęcia.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem