BEiKS Roadshow 2013 - trwa ósma edycja

BEiKS Roadshow 2013 - trwa ósma edycja

Dnia 24 października w Kraśniku wystartowała kolejna już edycja objazdowego cyklu pokazów pt. BEiKS Roadshow. Firma BEiKS BiK Machulski Sp.j. we współpracy z firmami Panasonic, Sony i Canon już po raz ósmy organizuje tego typu imprezę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z różnych części Polski.


W tym roku pokazy odbędą się w 10 miastach na terenie całego kraju, poczynając od rodzinnego Kraśnika. Dzięki temu wideofilmowcy i profesjonaliści z branży foto mają okazję zapoznać się z najnowszymi ofertami największych światowych producentów bez konieczności odbywania dalekich podróży. BEiKS jest oficjalnym przedstawicielem ponad 20 producentów z całego świata, wciąż powiększa i ulepsza swoją ofertę dla rodzimych twórców. Seria bezpłatnych pokazów w największych miastach całej Polski pozwala zapoznać się z najnowszymi trendami i innowacjami technicznymi w branży filmowej, obejrzeć osobiście sprzęt fotograficzny i filmowy oraz zadać pytanie na interesujące nas tematy specjalistom z firm Sony, Panasonic i Canon oraz pracownikom z firmy BEiKS.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem