BenQ C1450 - kompakt z HDR zasilany paluszkami

BenQ C1450 - kompakt z HDR zasilany paluszkami

Firma BenQ wprowadza do sprzedaży pierwszy aparat zasilany paluszkami, który jest jednocześnie w stanie rejestrować zdjęcia o wysokiej rozpiętości tonalnej. C1450 wyposażony został w 14-megapikselową matrycę, obiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym i 2.7-calowy ekran LCD.


BenQ C1450 to typowa, automatyczna "małpka". Za 259 złotych (z VAT) otrzymujemy sprzęt, którego sercem jest 14-megapikselowy sensor, zdolny rejestrować obrazy z czułością ISO do 3200 (lub nawet do ISO 6400). Potencjalni użytkownicy będą także korzystać z obiektywu o ekwiwalencie ogniskowych od 35.5 do 106.5 mm i możliwości nagrywania filmów w rozdzielczości do 720p z prędkością 30-tu klatek na sekundę. Producent zwraca uwagę na zaimplementowaną w aparacie technologią High Dynamic Range (HDR), która pozwala w prosty sposób wykonać zdjęcie o szerokiej rozpiętości tonalnej, tj. z dobrze widocznymi szczegółami praktycznie w każdym fragmencie kadru.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem