BenQ G925HDA - tani monitor 18,5"

BenQ G925HDA - tani monitor 18,5"

Firma BenQ poinformowała o dostępności nowego monitora, oznaczonego jako G925HDA. Urządzenie wyposażono w 18,5-calowy panel o rozdzielczości 1366x768. W stosunku do poprzednich modeli monitor zużywa mniej energii, a dodatkowo jego cena jest dość niska - 419 złotych z VAT.


BenQ G925HDA być może nie pochwali się najwyższą rozdzielczością, ale na pewno nadrabia ceną - nowy, 18,5-calowy monitor kosztuje 419 złotych z VAT. Za te pieniądze otrzymujecie urządzenie o podstawowych parametrach, przydatne w codziennej pracy. Ponadto, w G925HDA użytkownik będzie mógł określić, w jaki sposób ma być wyświetlany obraz, który oryginalnie występuje w proporcjach 4:3 (kwestia rozciągnięcia lub "czarnych pasków").


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem