BenQ GH800 z 36-krotnym zoomem

BenQ GH800 z 36-krotnym zoomem

BenQ GH800 jest zgrabną hybrydą z 36-krotnym zoomem optycznym, 18-megapikselową matrycą i ruchomym, trzycalowym monitorem LCD. Aparat jest jednocześnie pierwszym w ofercie tego producenta, w którym zastosowano wizjer elektroniczny.


Aparat wyposażono w obiektyw z asferycznymi soczewkami o niskiej dyspersji i jednocześnie dużej przepuszczalności. Powłoka antyrefleksyjna gwarantuje odpowiednią ochronę przed niepożądanymi efektami. Szeroki zakres ogniskowych (od 22,5 do 810 milimetrów w ekwiwalencie dla pełnej klatki) pozwala na uniwersalne fotografowanie. BenQ GH800 charakteryzuje się też funkcją makro, dzięki której możesz robić zdjęcia z odległości jednego centymetra.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem