BenQ ML2441 - smukły, 24-calowy monitor LED z tunerem TV

BenQ ML2441 - smukły, 24-calowy monitor LED z tunerem TV

BenQ wprowadził na polski rynek nowy, 24-calowy monitor LED z telewizyjnym tunerem cyfrowym DVB-T. ML2441 jest w porównaniu do tradycyjnch paneli o 40% bardziej energooszczędny - maksymalny pobór mocy wynosi 38W, a w trybie stand-by jest to zaledwie 0,5W.


Podstawowymi parametrami BenQ ML2441 są 5-cio milisekundowy czas reakcji matrycy, rozdzielczość Full HD (1920x1080, jasność na poziomie 300 cd/m2, dynamiczny kontrast równy 5,000,000:1 i technologia Senseye Human Vision, której zadaniem jest podnoszenie jakości obrazu poprzez automatyczne dostrajanie kontrastu, jasności i wierności barw. Oprócz analogowych złączy D-Sub i SCART, w monitorze znajdziemy interfejs USB 2.0 i trzy cyfrowe gniazda HDMI 1.3. Urządzenie obsługuje ponadto kodek H.264, będący standardem dla skompresowanych plików wideo.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem