BenQ S1420 O.I.S.

BenQ S1420 O.I.S.

Kolejna premiera firmy BenQ to kompakt S1420. Aparat wyposażono w 14-megapikselową matrycę, szerokokątny obiektyw z pięciokrotnym zoomem optycznym i 3-calowy ekran LCD.


BenQ S1420 O.I.S. to już trzeci kompakt tego producenta, anonsowany w ciągu ostatnich kilku dni. Aparat ten może pochwalić się szerokokątnym obiektywem z pięciokrotnym zoomem optycznym (ekwiwalent 26-130 mm dla filmu 35 mm) oraz całą masą "trybów kreatywnych", do których zaliczyć można filtr efekt LOMO czy HDR II. Ponadto, BenQ zwraca uwagę na optyczną stabilizację w aparacie, mającą pozwolić na wykonywanie nieporuszonych zdjęć w słabszych warunkach oświetleniowych. Kolejnym atutem niewielkiej cyfrówki jest nagrywanie filmów w rozdzielczości 1280 x 720 z prędkością 30 klatek na sekudę.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem