BenQ C1050

BenQ C1050

Dziś mamy okazję przedstawić Państwu aparat, który dla większości użytkowników amatorskich aparatów cyfrowych właściwie nie jest niczym wyjątkowym. Patrząc na bogatą ofertę rynkową konkurujących ze sobą modeli i ich producentów można również śmiało powiedzieć, iż aparat ten nie wyróżnia niczym specjalnym. Charakteryzuje jednak go pewna „nietypowością” dla  której warto o nim wspomnieć. Aparatem o jaki będzie dziś mowa to  BenQ C 1050.


Już na samym wstępie potencjalny odbiorca może mieć dość mieszane odczucia. Chodzi oczywiście o wygląd produktu. Nie należy on do aparatów, które poszczycić się mogą finezją kształtów bądź minimalistyczną kubaturą. Wręcz przeciwnie: design tego modelu przypisać raczej możemy modelom aparatów, które widniały jako nowości, ale... w poprzednich sezonach. A to w przypadku dynamicznie zmieniającego się rynku fotograficznego jest olbrzymią „przepaścią” czasową. Jednak model ten dowodzi, że wygląd to nie wszystko. Aparat, mimo swego kształtu, leży w ręku nadspodziewanie dobrze i wygodnie. Odczucie to spotęgowane jest zastosowaniem specjalnie wyprofilowanego uchwytu, który zapewnia bardzo dobrą stabilność, jak i komfort pracy oraz obsługi samego aparatu.


BenQ C1050

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem