BenQ P 860

BenQ P 860

Wśród ostatnich produktów jeszcze mało popularnej w Polsce firmy BenQ ukazał się nowy, cyfrowy aparat kompaktowy. Model P860 o klasycznym, eleganckim wyglądzie z szykownym detalem - cieńką, czerwoną obwódką obiektywu przydającą mu oryginalności - zachęca również walorami technicznymi. Firma BenQ w swojej, coraz bogatszej, ofercie posiada kilka rodzajów aparatów cyfrowych. Należą do nich linie Compact, Elegant&Stylish, Touchscreen, Ultraslim& Luxurious oraz Performance, której pierwszym reprezentantem jest właśnie model P860.


 Posiada on wyjątkową cechę - możliwość ręcznego nastawiania ekspozycji w programach preselekcji czasu, preselekcji przysłony lub trybie manualnym, gdzie możemy regulować jedno i drugie. Jest wyjątkowy nie tylko ze względu na fakt, że jest to aparat kompaktowy, ale również na to, że w porównaniu z innymi w swojej klasie ma bardzo „korzystną” cenę. Jego gabaryty nie zaskakują małymi rozmiarami, na rynku są oczywiście mniejsze aparaty, ale jest zgrabny i przyjemny dla oka. Jego wymiary to 99.8x65x27.5 mm a waga bez baterii to 182 g. BenQ P860 leży w dłoni stabilnie, a jego ergonomia pozwala stosunkowo wygodnie korzystać z wszystkich potrzebnych w czasie fotografowania funkcji. Miłośnicy gadżetów, przywiązujący dużą wagę do ich estetyki, zachwycą się bordowo-czarnym, usztywnianym, porządnym etui (niektóre firmy zastępują je ściąganym na sznurek woreczkiem z materiału, pokrowcem kiepsko chroniącym wartościowy sprzęt), które dołączane jest do prezentowanego modelu.BenQ P 860

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem