Benro A-150EXU - lekki i wytrzymały

Benro A-150EXU - lekki i wytrzymały

Benro A-150EXU to lekki i wytrzymały statyw wyposażony w głowicę kulową i płytkę, którą można błyskawicznie zdjąć lub założyć. Akcesorium waży niecały kilogram i jest zdolne utrzymać aparat o masie nie przekraczającej dwóch kilogramów.


Nowa propozycja Benro będzie świetnym rozwiązaniem dla fotografów poszukujących kompromisu między możliwościami, stabilnością, a wagą i rozmiarami statywu. A-150EXU, gdy jest złożony, mierzy nieco ponad 50 centymetrów, natomiast po rozłożeniu do maksymalnej wysokości będziemy mogli ulokować aparat na 160 centymetrach. Producent  wyszedł też na przeciw osobom zainteresowanym makrofotografią; trzy-segmentowe nogi po całkowitym rozłożeniu skutkują obniżeniem wysokosci do niecałych 20 centymetrów. W trudnym terenie z pewnością przydadzą się również specjalne kolce, które "na co dzień" schowane są w gumowych nakrętkach - dzięki temu rozwiązaniu statyw można bez trudu wbić w ziemię.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem