Benro Flat Tripod - statywy dla podróżujących

Benro Flat Tripod - statywy dla podróżujących

Foto-Technika, dystrybutor produktów marki Benro na terenie Polski, wprowadza do sprzedaży nowe statywy z serii Flat Tripod. Akcesorium zostało stworzone specjalnie dla fotografów podróżujących- po złożeniu statyw jest kompaktowy i łatwy w przenoszeniu.


Benro Flat Tripod charakteryzuje płaski korpus statywu, co ma zdecydowanie ułatwiać transport i przymocowanie statywu do plecaka; po złożeniu statyw przyjmie płaski kształt. Dostępne są dwie wersje akcesorium - aluminiowa i karbonowa (nogi tej drugiej wersji wykonano w technice ośmio-powłokowej). Do głównych cech Flat Tripod należą, w zależności od materiału, sekcje nóg wykonane z rurek aluminiowych o grubości 1.2 mm lub ośmio-warstwowe powłoki z włókna węglowego. Wszystkie metalowe elementy statywów Benro wykończono podwójną warstwą ochronną, a system blokowania sekcji nóg QLS ma za zadanie sprawić, iż montaż i składanie odbywać się będzie bardzo szybko. Kolejnym atutem jest wymienna stopka - standardowe, gumowe zakończenia można zamienić na metalowe kolce, które przydadzą się w bardziej wymagających środowiskach. Mamy w nowych Flat Tripod również dwusekcyjną kolumnę centralną z możliwością regulacji wysokości. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem