Benro ma nowe produkty dla filmowców - statywy i głowice

Benro ma nowe produkty dla filmowców - statywy i głowice

Foto-Technika, dystrybutor produktów marki Benro w Polsce, informuje o wprowadzeniu do oferty nowych modeli statywów i głowic wideo. Portfolio uzupełnia się o m.in. profesjonalne statywy z głowicą fluidową, statywy karbonowe i aluminiowe.


Pierwsza grupa produktów to modele Benro A673TH8 i A674TH10. Są nimi profesjonalne statywy z głowicą fluidową, charakteryzujące się dużym udźwigiem oraz dużą wysokością pracy. Przeznaczone są do pracy ze średnimi lub dużymi kamerami. Do konstrukcji modeli zostało użyte aluminium, występują trzy sekcje, maksymalna wysokość na poziomie 1720 mm i 1560 mm oraz maksymalne obciążenie równe 8 i 10 kilogramów. Statywy sprzedawane są w zestawie z głowicą H8 oraz H10, do każdego produktu dołączono również pokrowiec.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem