BeoVision 14 - efektowny luksusowy telewizor Bang & Olufsen

BeoVision 14  - efektowny luksusowy telewizor Bang & Olufsen

Bang & Olufsen, duński producent ekskluzywnego sprzętu RTV, w ofercie którego znajdziemy przede wszystkim fenomenalnie zaprojektowane telewizory, zaprezentował nowy model BeoVision 14. Podczas, gdy większość producentów dąży do minimalizmu i niemal niewidocznych ramek B&O poszedł w przeciwną stronę, dodając dębowe wykończenie, które jak twierdzi producent ma tworzyć "ciepły kontrast z chłodnym, szklanym panelem i kwadratową, aluminiową ramką dając radość nawet wtedy, gdy BeoVision 14 jest wyłączony".


Bang & Olufsen wyposażył telewizory BeoVision 14 w panele z pełnym podświetleniem LED, posiadają rozdzielczość 4K / Ultra HD (3840 x 2160 pikseli) i dostępne są w dwóch wersjach – o przekątnej 40 i 55 cali. Urządzenie ma oferować wysokiej jakości obraz dzięki procesorowi VisionClear oraz autorskim technologiom. Bang & Olufsen zastosowało również rozwiązanie likwidujące refleksy (z 98-procentową skutecznością), dzięki któremu niezależnie od oświetlenia w pokoju, ekran ma wyświetlać wyraźny, dobrze widoczny obraz.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem