BigShot, czyli złóż sobie cyfrówkę

BigShot, czyli złóż sobie cyfrówkę

Zestaw przeznaczony będzie głównie dla dzieci, by poznały one budowę aparatu i same taki sprzęt złożyły. Czy Bigshot stanie się edukacyjną (i nie tylko) rewolucją?


Projekt BigShot niesie ze sobą trzy "misje". Pierwszą z nich jest nauka poprzez budowanie (składanie), pozwalająca zrozumieć, jak działają nowoczesne aparaty cyfrowe. Drugim celem wprowadzenia BigShota jest umożliwienie młodszym amatorom fotografii poznania podstawowych zasad tej dziedziny sztuki i wcielenie ich w życie za pomocą urządzenia skonstruowanego - w zasadzie - własnoręcznie. Ostatnim, bazowym atutem projektu będzie "wyrażanie siebie przez dzielenie się z innymi", gdzie dzieciaki z różnych środowisk, krajów, społeczności (ze szczególnym uwzględnieniem tych biedniejszych) będą mogły wymieniać się zdjęciami. Prototypowe modele trafiły na razie do szkół w trzech miastach: do Nowego Jorku, do Vunt Tau (Wietnam) i w końcu do Bangalore w Indiach.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem