Blackmagic Design URSA Broadcast - nowa kamera w ofercie Beiks

Blackmagic Design URSA Broadcast - nowa kamera w ofercie Beiks

URSA Broadcast to profesjonalna kamera telewizyjna Ultra HD, która zważywszy na niewygórowaną cenę, może stanowić doskonałą sposobność do przejścia ze standardowego HD na Ultra HD.Konstrukcja oparta jest na modelu URSA Mini Pro, dlatego z kamerą współpracują wszystkie tradycyjne elementy sterowania kamerą i funkcje oraz akcesoria wykorzystywane np. w URSA Mini Pro. W przeciwieństwie do powszechnych cyfrowych kamer filmowych firmy Blackmagic, rozmiar czujnika jest przeznaczony do mocowania obiektywu B4, dzięki czemu URSA Broadcast ma bardzo szeroką głębię ostrości, a konsekwencją tego znacznie większa część obrazu pozostaje ostra. Ma również szeroki zakres dynamiki, dzięki czemu może tworzyć ładniejsze i bardziej szczegółowe obrazy a do tego jest w pełni integralna do pracy w HDR.

URSA Broadcast rozwiązuje również 2 inne duże problemy. Po pierwsze, URSA Broadcast to dwie kamery w jednym. Działa jak zwykły aparat do robienia zdjęć, ale może być również wykorzystywana jako kamera studyjna. To fantastyczna kamera HD, którą możemy ulepszyć  i korzystać z obiektywów i baterii, które już posiadamy. Kamera wykorzystuje zwykłe karty SD i CFast, więc nie trzeba używać drogich niestandardowych nośników, a formaty plików z pośród których możemy wybierać to m.in. DNx145, DNx220X, ProRes, a nawet RAW, więc umożliwia integrację i postprodukcję bez transkodowania plików.

 

Pełna specyfikacja kamery dostępną na stronie : www.beiks.com.pl

Pełna oferta produktów Blackmagic : www.bekis.com.pl/blackmagic

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Sprzęt wideo: profesjonalnyKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Czapla nocą Czas Hispaniolan Woodpecker Grey Kingbird Spadaj młody Trening foto 2b Trening foto 2a