Błyskawiczny e-kurs "Zrozumieć RAW"

Błyskawiczny e-kurs "Zrozumieć RAW"

Ansel Adams powiedział w czasach fotografii analogowej, że negatyw jest partyturą, a dopiero odbitka – koncertem. W dobie fotografii cyfrowej fotograf Harold Davis twierdzi, że plik RAW to zapis nutowy, a proces edycji to wykonanie utworu.

Przerabianie zdjęć jest tak samo stare jak fotografia – nie rezygnuj z możliwości poprawienia swoich zdjęć.

Błyskawiczny e-kurs "Zrozumieć RAW" to kompletny zbiór tematów - będziesz mógł swobodnie wpływać na te elementy fotografii, na których zależało Ci najbardziej, gdy naciskałeś spust migawki. Dowiesz się nie tylko tego, jak szybko i efektywnie wywoływać, korygować i twórczo zmieniać swoje zdjęcia zapisane w formacie RAW - poznasz również rozwiązania najczęściej pojawiających się problemów.


Teraz, w nowej formule czasowej, od razu po wypełnieniu formularza i opłaceniu e-kursu otrzymasz dostęp do wszystkich 10 lekcji w postaci e-booków, które możesz pobrać w każdej chwili ze swojego osobistego panelu. Do każdej lekcji dostępny jest test on-line - rozwiązując test sprawdzasz swoją wiedzę, utrwalając jednocześnie zdobyte informacje. Uczysz się kiedy chcesz, w tempie, które sam sobie wyznaczasz. A po rozwiązaniu wszystkich testów automatycznie wygenerowany zostanie Twój imienny certyfikat ukończenia e-kursu, który sam wydrukujesz.
 
Błyskawiczny e-kurs "Zrozumieć RAW" jest odpowiedzią na prośby Czytelników, którzy chcą ukończyć kształcenie w czasie szybszym niż 10 tygodni tradycyjnego e-kursu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem