"Bogatynia 2010 - po wielkiej wodzie" - wystawa fotografii Patryka Cielińskiego

"Bogatynia 2010 - po wielkiej wodzie" - wystawa fotografii Patryka Cielińskiego

Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze zaprasza na wystawę fotografii Patryka Cielińskiego "Bogatynia 2010 - po wielkiej wodzie". Wernisaż odbędzie się 1 lutego 2012 roku, o godz. 17.00.

W dniach od 1 lutego do 25 marca 2012 roku w Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze będzie można oglądać fotografie Patryka Cielińskiego. Wystawa Bogatynia 2010 - po wielkiej wodzie obrazuje tragedię Bogatyni podczas wielkiej powodzi w 2010 roku. Patryk Cieliński, który od 2008 roku służy w 4 Zielonogórskim Pułku Przeciwlotniczym w Czerwieńsku, wraz z innymi żołnierzami JW1517 brał udział w usuwaniu skutków katastrofy i udzielaniu pomocy dotkniętej nią ludności. Powstały przy tej okazji cykl fotografii jest poruszającym świadectwem potęgi żywiołu. Jak mówi autor: "Na zdjęciach udokumentowałem pozostałości po powodzi, które są odzwierciedleniem tamtego strachu, łez i nadziei. Fotografie przedstawiają zaledwie niewielką część zniszczeń powstałych w kilkudziesięciu miejscowościach. Niezliczone ilości rzeczy pochłonęła wielka woda. Zmieniło to życie każdego z nas – bo nigdy nie będzie już tak, jak przedtem. Swoimi zdjęciami pragnąłem pokazać nie tylko piętno, które odcisnął żywioł wody na miasteczku, ale również drogę ku jego zmartwychwstaniu".

Wernisaż z udziałem autora odbędzie się 1 lutego 2012 roku, o godz. 17.00. Wstęp wolny.

Współorganizatorami ekspozycji są Wydawnictwo Prywatne FTF oraz Galeria Twórców Galera.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem